63 2893430 - 63 2892810 - 509 943 628 - 502 518 461
biuro@agro-mig.pl

Agro-mig na targach rolniczych AGRO SHOW

środa, 28 września 2016

Każdego roku ogromna rzesza wystawców i producentów związanych z branżą rolniczą przybywa do miejscowości Bednary, leżącej około 40 km od Poznania, by uczestniczyć w jednej z największych tego typu imprez targowych w Europie.

AGRO SHOW od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem doskonale doświadczonych specjalistów zajmujących się techniką rolną, a także młodych pasjonatów rolnictwa i studentów zdobywających wiedzę w tej dziedzinie. Każdego roku w gronie wystawców AGRO SHOW, spotkać możemy też firmę z Turku, która w ramach swojej oferty dostarcza do klientów z całej Polski części zamienne do maszyn rolniczych, maszyny rolnicze, ciągniki i szeroką gamę artykułów technicznych. Tak jak w ubiegłych latach, prezentacja firmy AGRO-MIG z siedzibą w Turku, zainteresowała wielu przedstawicieli instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Uczestnicy wystawy mogą z łatwością wymienić się zdobytymi dotychczas doświadczeniami, wysłuchać opinii setek wystawców z Polski i z zagranicy, tudzież zawrzeć nowe kontakty. Firma AGRO-MIG z całą pewnością uświetniła targową scenę rolniczą dzieląc się niemałym doświadczeniem zdobytym przy współpracy z największymi producentami i dostawcami maszyn rolniczych.