63 2893430 - 63 2892810 - 509 943 628 - 502 518 461
biuro@agro-mig.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Maciej Kubicki i Grzegorz Stawski "AGRO-MIG" spółka jawna z siedzibą w Turku ul. Polna 4A jest firmą działającą na rynku maszyn rolniczych od 1993 roku. Firma nasza posiada odpowiednie zabezpieczenie techniczne i przeszkolony personel.

Dużym udogodnieniem dla Państwa jako klientów jest dostawa naszym transportem zamówionego towaru na miejsce, oszczędzacie Państwo w ten sposób czas i pieniądze. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku i dużej konkurencyjności posiadamy rzesze stałych odbiorców do grona których serdecznie Państwa zapraszamy. Dzięki temu staliśmy się cenionym i poważnym kontrahentem dla producentów sprzętu rolniczego. Nawiązaliśmy stałą współpracę z producentami i importerami części i maszyn rolniczych.

Odbiorcami rozprowadzanych przez nas części i maszyn rolniczych są klienci z terenu całego kraju. Firma nasza z roku na rok coraz prężniej rozwija swoją działalność. Dzięki poważnemu traktowaniu dostawców i klientów zdołaliśmy ugruntować swoją pozycję jako wiarygodnego i sprawdzonego kontrahenta. Podejściem takim zdobywamy zaufanie naszych stałych odbiorców i uznanie nowych klientów.

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą służymy dodatkowymi informacjami.

Pozdrawiamy

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA